پایگاه مدیریت اطلاعات علوم اسلامی

این پایگاه کاملاً بومی با هدف سازماندهی و بازیابی اطلاعات حوزه‌های علوم اسلامی در چهار بخش اصطلاحنامه، فرهنگنامه، نمایه و منابع برپایه متدولوژی¬های روز طراحی، پیاده‌سازی و در حال توسعه است. در حال حاضر، نزدیک به یک میلیون رکورد اطلاعاتی در این پایگاه سازماندهی و قابل بازیابی است. نقطه عطف این پایگاه، علاوه بر رابط کاربری آسان و امکانات مدیریتی و کاربری انعطاف¬پذیر، بکارگیری تکنیک¬ها و ابزارهای متن¬کاوی، هوش¬مصنوعی و مدیریت دانش در زمینه سازماندهی و مدیریت اطلاعات است. این محصولات به آدرس thesaurus.isca.ac.ir در محیط وب قابل دستیابی است.

آیه گرافی(ayegraphy)

صفحه اینستاگرامی آیه گرافی جهت بیان آیات کاربردی در قالبی زیبا و هنری طراحی شده است که تعداد قریب به 130 هزار نفر دنبال کننده، نشان از تاثیرگذاری خوب این صفحه دارد. در کنار آثار گرافیکی تولیدی، سعی می شود تا نکاتی تکمیلی در قالب کپشن برای مخاطبان بیان شود تا زمینه تعامل و گفتگویی طرفینی فراهم آید.
حجت الاسلام و المسلمین سید هادی موسوی طلبه فعال عرصه تبلیغ مجازی می باشد که با بهره گیری از خلاقیت و توان علمی بالا و همچنین همسو بودن فعالیت هایش با فطرت پاک انسانی، توانسته است مخاطبان زیادی را با کلام مبارک قرآن و ادعیه معصومین علیهم السلام همراه کند.

صفحه اینستاگرامی کتاب الله (ketabollah)

پیج اینستاگرامی کتاب الله (ketabollah) متعلّق به گروه تبلیغی «صدای هنر» است که از گروه های تبلیغی مورد حمایت اداره تبلیغ مجازی می باشد.
محتوای تولیدی این پیج ویدیوهای قرانی با رویکرد پاسخ گویی به شبهات و یا ترویج آیات کاربردی در زندگی روزمره می باشد.
مدیر صفحه و سرگروه تبلیغی: حجت الاسلام مرتضی محمدی شاکر
پیج اینستاگرامی دیگر این گروه: https://www.instagram.com/video_pray/

قرآن سراج

قرآن سراج شامل متن قرآن به همراه چندین ترجمه به فارسی و زبان های خارجی، تفسیر و صوت قرآن در بستر اندروید می باشد که در پژوهشکده فرهنگ و معارف قرآن پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی (وابسته به دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم) با همکاری اداره فناوری اطلاعات پژوهشگاه تولید و بصورت رایگان ارائه گردیده است.

اشتراک در RSS - انگلیسی