اپلیکیشن قرآنیا
ثبت کننده دستاورد: معاونت فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی
تعداد بازدید: 487

دسته آموزشی
نصب‌های فعال ۵٬۰۰۰+
حجم ۱۷٫۴ مگابایت
نسخه 9.9
شامد ۱-۱-۶۹۰۵۹۶-۶۳-۵-۱
عابد باقری متولد سال 1362 شهرستان لامرد فارس است.در سال 1379 وارد حوزه علمیه شد و هم اکنون مشغول تحصیل درس خارج فقه و اصول در حوزه علمیه قم می باشد.
همچنین کارشناسی ارشد در رشته مدرسی معارف(اخلاق اسلامی) را در دانشگاه تهران گذرانده و اکنون ترم های پایانی دوره دکتری خود را در گرایش انقلاب اسلامی در دانشگاه شهید بهشتی تهران را می گذراند.
سال ها تجربه تبلیغ و استقرار بلند مدت در روستاها را در کارنامه خود دارد. به دلیل اهمیت زیاد و علاقه به صنعت نرم افزار از همان سال های اول طلبگی به استفاده صرف از برنامه های کامپیوتری اکتفا نکرد و به طور جدی به وادی آشنایی با زبان های برنامه نویسی و تولیدات نرم افزاری گام نهاد.
16 سال سابقه برنامه نویسی دارد و در 10 سال اخیر ده ها نرم افزار حرفه ای در سطح ویندوز و وبسایت را تولید و به بازار عرضه کرده است.
ایشان دانش و تجربه طولانی خود در طراحی و تولید برنامه های ویندوزی، شبکه، وب سرویس ها و بسترهای مبتنی بر شبکه، نظامات دیتابیس ها و... را در کنار تسلط بر سیستم عامل پرکاربرد اندروید و ربات های شبکه های پیام رسان، همه را در کنار هم قرار داده تا از این شرایطی که در آن قرار دارد، نهایت بهره برداری در راستای تبلیغ و ترویج معارف دینی بنماید و به کسب موفقیت های خوبی در عرصه چالش های فضای سایبر نائل آمده است.
نامبرده معتقد است تولید و نشر آموزه های فرهنگی و عقیدتی جوامع امروز در مشت صنعت بازی های رایانه ای و بخصوص موبایلی قرار دارد و کسی دست برتر خواهد داشت که بتواند حرفه ای تر به ترویج باورهای خود در این کارزار پررقیب بپردازد.

بازی اندرویدی (قرآنیا) با جذب هزاران کاربر و کسب افتخارات در جشنواره های ملی از آخرین تولیدات ایشان در فضای مجازی است، که می توانید این بازی جذاب را از اینجا (کافه بازار)ببینید.
اگه دوست دارید فرزند دلبندتون قرآن یاد بگیره و حفظ کنه؟ یا حتی خودتون و همه اعضای خانواده در یه محیط شاد و جذاب، سرگرم بشید، آنلاین و همزمان رقابت قرآنی کنید و بدون اینکه متوجه بشید همه سوره ها حفظتون بشه؟!

درست اومدید! در این بازی از «روش دیداری» که مهمترین و موثرترین روش حفظ قرآن هست استفاده شده و اونقدر سرگرم میشی که آخرش احساس خستگی که نمی کنی، تازه می فهمی آیه ها رو حفظ شدی.

محور محصول: 
قالب محصولات دیجیتالی: 
سال تولید محصول: 
زبان محصول: 
تناسب محصول با مباحث قرآنی: 
نوع مخاطب: 
گروه سنی مخاطب: 
گروه جنسی مخاطب: 
سیستم عامل: 
حجم برنامه: 
17
قابلیتها و ویژگی های دستاورد: 

برخی امکانات جذاب این بازی:

- شامل همه سوره های قرآن.

- در دو سطح آسان و سخت میشه بازی کرد.

- همراه با شنیدن صدای دلنشین تلاوت هر آیه(با امکان چند بار تکرار).

- مسابقه آنلاین با سایر کاربران در هر سوره.

- ساخت گروه های چند نفره و رقابت های گروهی.

- مسجد: رقابت سرعتی با حافظان قرآن در مسجد برای تشخیص سوره، شماره آیه، شماره صفحه و موضوع آیات. .

- نبرد هوش: تمرین و تقویت هوش و حافظه با استفاده از جورچین کلمات قرآن در رقابت با حرفه ای ترین کاربران برنامه به صورت همزمان.

- تک و پاتک : یه آیه از قرآن برای حریف می فرستی و اگه نتونه با سرعت و دقت شما پاتک کنه امتیاز می برید.

- محاسبه میانگین سرعتتون در چینش کلمات قرآن و امکان مقایسه با سرعت سایر حافظان.

- مشاهده رتبه و رکورد کاربران.

- چت با سایر کاربران (با امکان کنترل و مدیریت کامل بخش چت توسط والدین محترم)

عوامل و همکاران تولید: 
حجت الاسلام عابد باقری مُبلّغ اداره تبلیغ مجازی مبلغ فعال فضای مجازی